Dóczi Pál: A perzsaszőnyeg házi készítése. Bp., 1930, A Manus Rt. Harmadik bővített kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, a gerincen szakadással, sérüléssel, néhány ceruzás aláhúzással, egy felvágatlan lappal.
Ferenczy József: Felolvasások az irodalom és szépművészetek köréből. Válogatott művek. Bp., 1909, Rákosi Jenő Budapesti Hírlap Újságvállalata, 317 p. Kiadói szecessziós aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé foltos címlappal és elülső szennylappal.
Bak Imre. 1971-1979. Fotókonceptek/Photoconcepts. Bp., én., Vintage Galéria. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói haránt-alakú papírkötés.
Christopher Rauch
Várnagy Tibor
Monika Wucher szerk: Második Kortárs Magyar Epigon Kiállítás ; Német Magyar 1-2. Két füzet, kiadói tékában. 21 cm x 15 cm
A Váci Muzeum gyűjteményeinek leíró lajstroma. Vác, 1912, Dercsényi Dezső, (Pestvidéki-ny.), 254 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. A Váci Múzeum első részletes katalógusa. Papírkötés, hiányzó borítóval, az utolsó oldal (255) hiányzik.