Books: Architecture, Art

Number of items: 331

19947.

1 600 HUF
4,15
4,57
Wienerberger brick '12: Ausgezeichnete Ziegelarchitektur international  Callwey Georg D.W. GmbH, 2012 . Kiadói kartonált papírkötésben 191 + 47 p. Gazdag képanyaggal
19948.

2 800 HUF
7,25
8,00
Serena Sutcliffe: Grosse Champagner. Hallwag, 1989. 224p.  . Kiadói vászonkötésben papír védőborítóval
19949.

2 000 HUF
5,18
5,71
1947 Szabadság kiállítás 1848-49-1918-19, 1944-45.Címlapon Derkovits Gyula metszetével. 15p.
19950.

1 200 HUF
3,11
3,43
Murphy, Bernadette: Van Gogh's Ear. The True Story. 2017, Vintage. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19951.

1 600 HUF
4,15
4,57
19952.

1 200 HUF
3,11
3,43
19953.

800 HUF
2,07
2,29
Giorgio Vasari: A renaissance mesterei ? jó állapotban (kopott, foltos borító, gerinc, elszíneződőtt lapélek) Giorgia Vasari életrajzaiból fordította és jegyzetekkel ellátta Honti Rezső - 31 képmelléklettel Győző Andor Kiadása, Budapest, 1933 ? második kiadás Aranyozott gerincű és című kiadói fűzött, egészvászon keménytáblás kötés - 318 p.
19954.

1 600 HUF
4,15
4,57
Amy Eshoo - Kelecsényi Csilla. Bp., 1992. Fészek Kiállítási katalógus 10 p
19955.

1 600 HUF
4,15
4,57
Wallfahrt kennt keine Grenzen. Katalog der Ausstellun im Bayersischen Nationalmuseum München. München, 1984, Bayerisches Nationalmuseum. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19956.

1 600 HUF
4,15
4,57
19957.

2 000 HUF
5,18
5,71
19958.

4 000 HUF
10,36
11,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF