Egyházi épületek és műtárgyak gondozása. Szerk.: Cserháti József et al. Bp., 1971, Képzőművészeti Alap. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 4500 példányban.
Fürjesi Csaba. Szerk.: Turcsányi Margit. Veszprém-Budapest, 2009., Magyar Képek Kiadói Kft. Magyar Angol és német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
Kornis György: György Kornis. (DEDIKÁLT). Szelényi László fotóival. Wien, é.n., magánkiadás. Gazdag képanyaggal, Kornis György munkáinak reprodukcióival illusztrálva. Német és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Kornis György (1927-2011) festőművész által DEDIKÁLT példány.
A Magyar Tudományos Akadémia képzőművészeti kincsei. (DEDIKÁLT). Szerk.: Papp Gábor György, András Edit. Bp., 2004, MTA Művészettörténeti Kutató Intézet. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Vizi E. Szilveszter (1936- ) orvos, farmakológus, a Magyar Tudományos Akadémia és a Szent István Tudományos Akadémia tagja, korábban az MTA elnöke (2002-2008) által DEDIKÁLT példány (egy további, azonosítandó aláírással).
Fülep Lajos: Magyar művészet. Művészet és világnézet. A művészettörténet forrásai. Bp., 1971, Corvina. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + Fülep Lajos emlékkönyv. Cikkek, tanulmányok Fülep Lajos életéről és munkásságáról. Vál., szerk., a jegyzeteket és a bibliográfiát összeáll.: Tímár Árpád. Bp., 1985, Magvető. Kiadói műbőr-kötés, a borítón apró sérülésekkel.