Dhruva Gorrick: Narasimha. The divine protector. The lost temples. Új Delhi, 2017, Thomson Press. Első kiadás. Megjelent 4000 példányban. Angol nyelven. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
Jajczay János:
Árpádházi Szent Margit hétszázéves arculata.
Budapest, (1943). Szent István-Társulat (Stephaneum ny.) 168 p. Egyetlen kiadás.
Egyháztörténeti, irodalomtörténeti, ikonológiai és művészettörténeti áttekintés Árpád-házi Szent Margit tiszteletéről - 1943. évi szentté avatása alkalmából. A 121. oldaltól negyven oldalnyi képmelléklet I-XL-ig számozva, kétoldalas táblákon. Oldalszámozáson belül szövegközti rajzokkal illusztrálva. Az első előzéken Ex libris.
Korabeli félvászon kötésben, a gerincen az aranyozott címfelirat fekete címkén. Jó példány.
La sede central de Tabacalera. Dos edificios para la historia de Madrid. Szerk.: Helena Iglesias. H.n., 1986, Tabapress. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Spanyol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kiadói egészvászon tokban.
Charles Diehl: Manuel d'art byzantin. Tome Prémier.
Benne Dr, Moravcsik Gyula (1892-1972) bizantinológus névbélyegzőjével. Paris, 1925, Auguste Picard, XV+480 p. Francia nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Átkötött félbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerinc hiányzik, de a könyvtest egyben van.
Vér és arany. Tizenkét Ady-vers. Baja Benedek eredeti kőrajzai. Babits Mihály előszavával. Kolozsvár, é.n., "Gloria" Lapkiadó Kft. Kiadói papírkötés. Az eredetileg 1924-ben megjelent könyv hasonmás kiadása.
Dreams and Conflicts. The Dictatorship of the Viewer. 50th International Art Exhibition. La Biennale di Venezia. Venezia, 2006., Marsilio. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Paola Santucci: La pittura del Quattrocento. Storia dell'arte in Italia. Torino, 1997., UTET. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Részben az egész. Baranyai András művészete. Baranyai András emlékkiállítása. Kiállítási katalógus. Műcsarnok 2021. Benne Szegő György, Jurecskó László, Kishonthy Zsolt, és Suba Boglárka írásaival. Bp., 2021., MissionArt Galéria - Műcsarnok. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Neoacademism in Saint Petersburg. Ekaterinburg - Bp., 2015., UVG - Ludwig Múzeum. Angol és orosz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. + Abszolút szépség - Absolute Beauty. Szentpétervári új akadémizmus - Neoacademism in Saint Petersburg, kiállítási prospektussal.
Dürer Apokalipszis. Bp., 1988, Képzőművészeti Kiadó. Nagy méretű, Dürer metszeteinek reprodukciót tartalmazó könyv. Kiadói papírkötés, tékában, jó állapotban, 48,5x34 cm