https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Architecture, Art

Number of items: 331

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Fotóművészeti kiskönyvtár 6 kötete.Reismann János, Haár Ferenc, Vajda Ernő, Sugár Kata, Langer Klára, Vadas Ernő. Bp., Corvina. Kartonált papírkötésekben.
19803.

Fotóművészeti kiskönyvtár 6 kötete.Reismann János, Haár Ferenc, Vajda Ernő, Sugár Kata, Langer Klára, Vadas Ernő. Bp., Corvina. Kartonált papírkötésekben.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
0
Hofer Tamás - Fél Edit: Magyar népművészet. Bp., 1975, Corvina. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19804.

Hofer Tamás - Fél Edit: Magyar népművészet. Bp., 1975, Corvina. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
3
Csiky Tibor (1932-1989) szobrászművész életmű-kiállítása. Szerk.: Százados László. Bp.,1994., Magyar Nemzeti Galéria. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
19805.

Csiky Tibor (1932-1989) szobrászművész életmű-kiállítása. Szerk.: Százados László. Bp.,1994., Magyar Nemzeti Galéria. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,25
EUR
,
8,00
USD
Number of bids:
0
Monet és barátai. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Geskó Judit. Bp., 2003, Szépművészeti Múzeum - Vince Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban
19806.

Monet és barátai. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Geskó Judit. Bp., 2003, Szépművészeti Múzeum - Vince Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,36
EUR
,
11,43
USD
Number of bids:
0
English, Paul: Erotikens historia i Europa. Göteborg, 1932, Elanders Boktrydckeri Aktiebolag. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt, viseltes állapotban
19807.

English, Paul: Erotikens historia i Europa. Göteborg, 1932, Elanders Boktrydckeri Aktiebolag. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt, viseltes állapotban

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
1
Ludmila Kybalová Olga Herbenová Milena Lamarová :  Das große Bilderlexikon der Mode Vom Altertum zur Gegenwart Prag 1966. Artaria. Egészvászon kötésbe, papír védőborítóval
19808.

Ludmila Kybalová Olga Herbenová Milena Lamarová : Das große Bilderlexikon der Mode Vom Altertum zur Gegenwart Prag 1966. Artaria. Egészvászon kötésbe, papír védőborítóval

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
2
Jan Durdík: The Pictoral Encyclopedia of Antiques. London, 1972, Hamlyn, egészvászon kötés, angol nyelven. Rendkívül gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal illusztrált kiadvány a legkülönbözőbb műtárgyakról.
19809.

Jan Durdík: The Pictoral Encyclopedia of Antiques. London, 1972, Hamlyn, egészvászon kötés, angol nyelven. Rendkívül gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal illusztrált kiadvány a legkülönbözőbb műtárgyakról.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
2
1929 Magyar Művészet szerk Majovszky Pál. V. évfolyam bekötve, Egészvászon kötésben
19810.

1929 Magyar Művészet szerk Majovszky Pál. V. évfolyam bekötve, Egészvászon kötésben

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
0
Eszterhas, Joe: Hollywoodi fenevad. Memoár. (Dedikált.) (Budapest), 2005. Litkey és Társa (Széchenyi Nyomda, Győr). 525 + [3] p. Egyetlen magyar kiadás. Dedikált: ,,Szeretettel neked. 2010. május 20. Hollywood, USA. Joe Eszterhas". A hollywoodi forgatókönyvíró önéletrajza eredeti nyelven először 2004-ben jelent meg, ,,Hollywood Animal" címen, a magyar származású forgatókönyvíró döntően hollywoodi forgatási történeteket oszt meg olvasóival. Fűzve, színes, illusztrált kiadói borítóban.
19811.

Eszterhas, Joe: Hollywoodi fenevad. Memoár. (Dedikált.) (Budapest), 2005. Litkey és Társa (Széchenyi Nyomda, Győr). 525 + [3] p. Egyetlen magyar kiadás. Dedikált: ,,Szeretettel neked. 2010. május 20. Hollywood, USA. Joe Eszterhas". A hollywoodi forgatókönyvíró önéletrajza eredeti nyelven először 2004-ben jelent meg, ,,Hollywood Animal" címen, a magyar származású forgatókönyvíró döntően hollywoodi forgatási történeteket oszt meg olvasóival. Fűzve, színes, illusztrált kiadói borítóban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
0
Sotheby's árverési katalógus, jáde témában, 2008.
19812.

Sotheby's árverési katalógus, jáde témában, 2008.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
4
Sotheby's árverési katalógus, kínai régiségek témában, 2008
19813.

Sotheby's árverési katalógus, kínai régiségek témában, 2008

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
2
Bonhams 2 darab árverési katalógus, ezüst és ékszer témában, 2010, 2011
19814.

Bonhams 2 darab árverési katalógus, ezüst és ékszer témában, 2010, 2011

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,22
EUR
,
6,86
USD
Number of bids:
2

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment