20080.
463. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
Kollmanné lemhényi Dávid Andrea: Élelmezési-háztartási ismeretek és gyakorlatok tankönyve. Bp., 1946, szerzői kiadás (Globus-ny.), 551+(1) p. Kilencedik javított és bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval és fűzéssel.