20058.
463. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 000 HUF
40
Kolozsvári szakácskönyv. Hasznos útmutató a középosztály számára a háztartás minden ágában. Írta és férjhezmenő hugának ajánlja: Egy székely asszony. Kolozsvár, 1906, Lepage Lajos, 6+248+XX+6 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel, kijáró lapokkal, két lap szakadással.