20094.
463. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Szabó Zoltán: A szobai növények élete és gondozása. Népszerű Természettudományi Könyvtár. Bp., 1928., Kir. M. Természettudományi Társulat. Átkötött félvászon-kötés, a címlap és az utolsó lap javított, restaurált.