20084.
463. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 600 HUF
Wass András: Kertgazdaság. A hasznothajtó kert üzemágainak egész évi munkái. Termelés, növényvédelem, értékesítés. Bp., 1939, szerzői kiadás. Számos érdekes illusztrációval. Kicsit kopott vászonkötésben, a lapszélek egy része foltos, egyébként jó állapotban.