1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
A magyar emigratio mozgalmai 1859-1862. Kossuth emlékiratai nyomán. Bp., 1883, Franklin, 107+5 p. Korabeli egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen címkenyomokkal, bélyegzéssel.