2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
Csurka Péter: Bolond szerelem. A pénzeszsák [Két kisregény.](Aláírt.) Budapest, [1936]. (Szerző) Általános Nyomda, Könyv- és Lapkiadó Rt. 165 + [1] p. Az első előzéken a szerző saját kezű aláírása. Csurka Péter (1896-1964) író, újságíró Csurka István drámaíró, politikus és Csurka László színművész édesapja. Korabeli aranyozott egészvászon kötésben. Jó példány.