900 HUF
2,33 EUR, 2,57 USD
Dr. Notter Antal: A Szent István Társulat Története. Bp., 1904, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, hiányzó gerinccel, kopott borítóval, sérült kötéssel, könyvtest több részre szétvált, felvágatlan példány, néhány kevés lap kissé foltos.