6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
Egyetemes történet. Szerk.: Hóman Bálint, Szekfű Gyula, Kerényi Károly. 1-4. köt. Reprint! Bp., 1991, Pán Könyvkiadó. Kísérőfüzettel. Kissé kopott félvászon kötésben.