2 400 HUF
Farkas Emőd: Magyarország nagyasszonyai. III. köt. Nemes Mihály illusztrációival. Bp.,én., Wodianer F. és Fiai. Kiadói aranyozott, festett dombornyomásos egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, volt könyvtári példány.