2 800 HUF
Fraknói Vilmos: Magyarország a mohácsi vész elÅ‘tt a pápai követek jelentései alapján. Házi Könyvtár XLIX. köt. Bp., 1884., Szent István-Társulat, XVI+304 p. JavÃtott gerincű, kartonált kötés, kopott, foltos borÃtóval, sérült kötéssel, megviselt állapotban.