4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Heinrich von Sybel:Geschichte der Revolutionszeit von 1789 bis 1795. II. és III. kötet. Düsseldorf, 1877. Bubbeus. 462 p; 506p. Korabeli, aranyozott félbÅ‘r kötésben. III, kötet hátsó borÃtón kis sérüléssel, néhány foltos lappal, gerincen kopással. ./ Contemporary, gilded half-leather binding. III, volume with a small damage on the back cover, a few stained pages, wear on the spine. .