4 000 HUF
Kossuth a magyar igazságért. Válogatta és magyarázattal ellátta: Bodor György. A szövegrajzok és a borÃtólap Fáy DezsÅ‘ munkája. Nemzeti Könyvtár VI. évf. 122-123. szám. Bp.,1944, Stádium. Kiadói papÃrkötés, kopott, foltos, kissé sérült borÃtóval. + Kossuth Emlékalbum. Kossuth Lajos halála, temetése és mauzoleumának felavatása. Szerk.: Dr. Kovács Dénes. A "Budapest" ajándéka elÅ‘fizetÅ‘inek. Bp., 1910,"Budapest", 1 t.+231 p. + 4 t. Fekete-fehér képekkel, fotókkal, valamint három szÃnes műmelléklettel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borÃtóval, kopott, foltos borÃtóval, egy tábla szakadt, egy hiányzik.