4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Magyarország tiszti cím- és névtára. IL. évf. Szerk.: M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1942., M. Kir. Állami Nyomda, XX+963 p. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel.