4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Márki József: Címmutató a M. Kir. Egyetem s Pest város könyvtárainak magyar, német, latin s francia nyelven írott jogi s államtani összes műveihez. Egybeírta s rendezte --. Második füzet. XIII-XV. századbeli könyvek. Buda, 1869. Magyar Kir. Egyetemi Ny. 460p. Későbbi félvászon kötésben Ex librissel