7 000 HUF
Millot, [Claude François Xavier] - Christiani, Wilhelm Ernst: Universalhistorie alter, mittler und neuer Zeiten. 3., 5., 6., 7., 9., 13., 15. köt. (össz. 7 db). Wien, 1794, Franz Haas. Rézmetszetű cÃmképekkel. Német nyelven. Korabeli félbÅ‘r-kötésben, viseltes állapotban, sérülésekkel, néhány kötet gerincén égésnyomokkal.