1 800 HUF
Petrichevich Horváth Emil, báró: A Mogorovich nemzetségbeli Petrichevich család regesztái. 1069-1526. Első rész. II/1..Veszprém, 1941. Egyházmegyei Ny. 20 l. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, borító hátoldala kissé sérült.