3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Tatay Sándor: Bujdosásunk története. Regény. Kondor Lajos rajzaival. (Dedikált.) Budapest, 1967. Móra Könyvkiadó (Zrínyi Nyomda). 236 + [4] p. Első kiadás. Dedikált: ,,Vámos Lacikának sok szeretettel: [...] 1968. XI. 19. Tatay Sándor". Tatay Sándor (1910-1991) badacsonyi ifjúsági regénye a második világháborús front elől megszökő két erdélyi katonanövendék sorsát követi nyomon. Kondor Lajos rajzával illusztrált, enyhén sérült gerincű kiadói vászonkötésben, védőborító nélkül.