2 800 HUF
Vázsonyi Vilmos beszédei és írásai. I-II. köt. A két kötetben foglalt beszédeket, írásokat összegyűjtötte és korrajzi bevezetésekkel, kisérő jegyzetekkel ellátva, sajtó alá rendezte: Csergő Hugó és Balassa József. Gróf Apponyi Albert, Gróf Esterházy Móric és Bárczy István előszavával. Bp., 1927, Országos Vázsonyi-Emlékbizottság (Légrády-ny.), 1 (címkép) t.+ 568 p.+ 1 (kétoldalas) t.; 1 (címkép) t.+ 558 p.+1 (kétoldalas) t. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé kopottas borítókkal,