6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Vierteljahrsschrift aus und für Ungarn. 1844 3 kötet 1. füzet Leipzig, 1844 Georg Wigand (Bernh. Tauchnitz jun.). [4] + 208 p. Herausgegeben von Dr. Emrich Henszlmann. Korabeli aranyozott vászon kötésben Henszlmann Imre a külföld felvilágosítására, a szlávok magyarellenes hírterjesztésének megakadályozására és ellensúlyozására indította folyóiratát.