2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Virág Benedek magyar századai. Harmadik kiadás Toldy Ferenc által. V. kötet három kötetbe kötve. Pest, 1863, Heckenast Gusztáv. ,224 p. Korabeli aranyozott egészvászon kötésben