4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Jean Paul Sartre: Vádirat az antiszemitizmus ellen. Ford.: H. Perci Éva. Bp., 1947, Káldor György. Kiadói félvászon-kötés, kopott borÃtóval, a könyvtest részben elvált a borÃtótól.