4 800 HUF
12,44 EUR, 13,71 USD
Scheiber Sándor: Magyarországi zsidó feliratok. A III. századtól 1686-ig. Bp., 1960, Magyar Izraeliták Országos Képviselete. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.