1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Igazságügyi statisztika. Jelentés a bűnözés alakulásáról a jogerősen elítéltek adatai alapján, 1969. év. XVIII. évf. 3. sz., Bp., 1968, IM Birósági Főosztály Statisztikai Csoport. "Hivatalos használatra!" felirattal. Megjelent 300 példányban. Sokszorosított gépirat. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel és borítóval.