1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Igazságügyi statisztika. Jogerős birósági határozattal felelősségre vont vádlottak, 1969. év. XXI. évf. 1. sz., Bp., 1971, IM Birósági Főosztály Statisztikai Csoport. "Hivatalos használatra!" felirattal. Megjelent 400 példányban. Sokszorosított gépirat. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel.