A m. kir. földmívelésügyi miniszter 1932. évi 99.000. számú rendelete az állategészségügyről szóló 1928. évi XIX. t.-c. életbeléptetéséről. Az 1928. évi XIX. törvénycikk az állategészségügyről. A m. kir. földmívelésügyi miniszter 1932. évi 100.000. számú rendelete az állategészségügyről szóló 1928. évi törvénycikk végrehajtása tárgyában. H.n., [1932], ny.n., 420 p. Korabeli félvászon-kötésben, viseltes, rossz állapotban.
Károlyi István: Specimen tentaminis ex jure publico universali, gentium naturali et jure publico particulari regni Hungariae. Pest, 1816, Trattner. Papírkötésben, jó állapotban.
László Pál, nagymartoni: A bélyeg és illetékek iránti törvények és szabályok magyarázata. A hivatalos összeállítás szakaszai- és tételeihez. Bp., 1900, Grill Károly (Márkus Samu-ny.), 708 p. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, foltos, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, régi intézményi és tulajdonosi bélyegzőkkel (Zrumetzky Béla szolnoki kir. közjegyző, valamint fia, Zrumetzky Viktor (1880-1925), Szolnok polgármesterének névbélyegzőjével).
2 db törvénygyűjtemény: Az 1928. évi törvények gyűjteménye. Kiadja: a M. Kir. Belügyminisztérium. Bp., 1929, Pesti Könyvnyomda Rt., XXIII+(1)+998 p. + Az 1932. évi törvények gyűjteménye. Bp., 1932, Athenaeum-ny., XI+(1)+259 p. Korabeli félvászon-kötésben, koszos, viseltes állapotban.
Erdészeti rendeletek tára. I. köt. Kiadja: A M. Kir. Földmivelésügyi Miniszter. Bp., 1938, M. Kir. Állami Nyomda, 291+(1) p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapszélekkel.