Kassay Adolf szerk: Önügyvéd, vagyis gyakorlati útmutató peres s peren kívüli ügyekben a törvény által megengedett önképviseletre és különféle hivatalos ügyekben ... Bp., 1903. Lampel. 398p. Kiadói kopottas félvászon kötésben
Igazságügyi statisztika. Jelentés a bűnözés alakulásáról a jogerősen elítéltek adatai alapján, 1969. év. XVIII. évf. 3. sz., Bp., 1968, IM Birósági Főosztály Statisztikai Csoport. "Hivatalos használatra!" felirattal. Megjelent 300 példányban. Sokszorosított gépirat. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel és borítóval.
A COVID-19 és a gazdasági jog. A koronavírus-járvány és a rendkívüli jogrend hatása a magyar gazdasági jogi szabályozásra. Szerk.: Bodzási Balázs és Csehi Zoltán. Bp., 2023, Magyar Jogász Egyesület. Kiadói papírkötés.
Dr. Szabó Mihály: Népoktatásügyi községi közigazgatás kézikönyve. Az érvényben levő törvények, szabályrendeletek, útasítások, elvi jelentőségü határozatok és döntvények alapján összeáll.: - - . Nagybecskerek, 1901, szerzői kiadás (Jokly Lipót-ny.), 4 sztl. lev.+ 235 p. Harmadik, bővített és teljesen átdolgozott kiadás. Korabeli, átkötött félbőr-kötésben, kissé kopottas borítóval.