3 600 HUF
Katonai zseb-lexikon 1939. Szerk.: Zachár Sándor. Bp.,1939, Attila-nyomda, XLVII+679 p. +9 melléklet. Kiadói enyhén kopott egészvászon kötés, kopott borítóval, az elülső szennylapon hiánnyal, a címlap és az utána következő lap javított.