Szenczi Molnár Albert: Dávid Zsoltárok. (Szent Dávid királynak és prófétának százötven Soltári). Bp., 1985, Helikon Kiadó. Reprint kiadás, minikönyv, kísérőfüzettel (Tolnai Gábor: A költő és a tipográfus c. tanulmánya). Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kiadói papírtokban. A Tótfalusi Kis Miklós által 1686-ban Amszterdamban kiadott, az Egyetemi Könyvtár Régi Könyvek Tárában őrzött RMK I. 308/I. jelzetű kiadvány hasonmása.
Ady Endre: Ki látott engem? Versek. (Minikönyv). Bp., 1976, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés. A Nyugat Irodalmi és Nyomdai Rt. által 1914-ben kiadott könyv hasonmása, minikönyv formátumban.
[Mao Ce-tung]: Worte des Vorsitzenden Mao Tse-Tung. (Minikönyv). Peking, 1968, Verlag für Fremdsprachige Literatur. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kiadói nylon védőborítóban. + Mao Ce-tung jelvény, d: 19 mm
3 db minikönyv, számozott példányok: Magyar szecessziós ex librisek. / 33 magyar orvosi ex libris ; 44 Jewish Bookplates from Hungary. / Magyar zsidó exlibris; Old Matchbox Labels from Hungary. / Régi magyar gyufacímkék. Bp.-Békéscsaba, 2014-2016, Cellmed Invest Bt. - MMBKT/HMBBSI. Kiadói kartonált papírkötések csak 200 példányok