20188.
463. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 000 HUF
Privorszky Alajos: Az abszolut geometria elemei. Bp., 1906, Lampel R., 4+131 p. Korabeli átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, a címlapon régi intézményi bélyegzésekkel.