20155.
463. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
Schneiderhöhn, Hans: Die Erzlagerstätten der Frühkristallisation. Mit 143 Abbildungen im Text und auf 10 Falttafeln. (Dedikált.) Stuttgart, 1958. Gustav Fischer Verlag (Druck: H. Laupp jr., Tübingen). XIII + [1] + 315 + [1] p. + 10 t. (kihajtható térképvázlat). Dedikált: ,,Herrn Dipl. Chem. Ing. L. Soós mit [freundlichen] Dank und Grüßen! H. Scheinderhöhn. 30. X. 59". Az érclelőhelyek vetületeit tanulmányozó földtani szakmunka szövegét számos szövegközti és egész oldalas ábra és térképvázlat kíséri. Prov.: Soós László. [Soós László (1920-1995) geológus, geográfus, geokémikus, vegyészmérnök.] (Die Erzlagerstätten der Erde, Band I.) Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.