20199.
463. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Van Loon, [Hendrik Willem]: Nézz körül a Földön. A földrajz kistükre. Ford.: Havas József. A szerzÅ‘ rajzaival. Bp., é.n., Utazási Könyvek Kiadóhivatala, 440 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott gerinccel, a hátsó borÃtón néhány kisebb folttal.