3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
3 db XIX. századi, német nyelvű könyv: Jawurek, Josef: Geistlicher Seelenwecker [...]; Theobald, J. von: Leben Napoleon Bonaparte's, Kaisers der Franzosen.; Scott, Walter: Das Herz von Mid-Lothian. Walter Scott's sämmtliche Werke 125. Band. Különböző kötésekben (az egyik festett fémplakettel díszített egészbőr-kötésben), változó állapotban, sérülésekkel.