20585. 463. Closed Online auction Books: Other languages
800 HUF
0 HUF
Oscar Wilde: A Woman of No Importance. Lipcse, 1909, Bernhard Tauchnitz. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, saraiban kissé sérült és kopott borítóval, néhány lapon ceruzás jegyzetekkel.
Photo of the item taken by : szr