1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
The concise oxford dictionary of current english. Oxford, 1951, Clarendon Press. 4. kiadás. Korabeli aranyozott, bordázott egészbőr-kötésben, javított gerinccel, kissé foltos előzéklapon korabeli bejegyzéssel, sérült és kissé foltos címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, néhány nagyon kevés lap kissé foltos.