Books: Other languages

Number of items: 51

Rabener, Gottlieb Wilhelm:Satiren - Nec Lusisse Pudet, sed non incidere ludum, Vierter Theil, Wien, 1773. Joh Thom Edlen v Trattnern, 636 + 2 p.Korabeli kartonált papírkötésben
20572.

2 400 HUF
6,22
6,86
[Behrens, Bertha (1848-1912)] Heimburg, W[ilhelmine]: Trudchens Heirat. Im Banne der Musen. W. Heimburg's gesammelte Romane und Novellen Band 5. Leipzig, é.n. (cca 1900), Ernst Keil's Nachfolger, 310+(2) p. Szövegközi illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos, sérült lapszélekkel, néhány kijáró lappal.
20573.

1 400 HUF
3,63
4,00
1821. Conversationsblatt: Zeitschrift für wissenschaftliche Unterhaltung. 3. évf 2. köt Korabeli kartonált papírkötésben,  Szeder Fábián János OSB bencés áldozópap, irodalmár (1784-1859) ex librisével.
20574.

2 400 HUF
6,22
6,86
20575.

1 800 HUF
4,66
5,14
20576.

1 200 HUF
3,11
3,43
20577.

1 200 HUF
3,11
3,43
20578.

1 000 HUF
2,59
2,86
Blaschka, Anton: Kaiser Karls IV. Jugendleben und St.-Wenzels-Legende.Weimar, 1956. Böhlau.140p + 4 kih tábla. Kiadói papírkötésben
20579.

1 000 HUF
2,59
2,86
20580.

1 600 HUF
4,15
4,57
20581.

1 800 HUF
4,66
5,14
Logan Pearsall Smith: The English Language. London, é.n, Williams and Norgate. Angol nyelven. 256+8 p. Modern műbőr kötésben, néhány kevés oldalon tollas és ceruzás jelölésekkel, utolsó néhány lap teteje kissé foltos, máskülönben jó állapotban..
20582.

900 HUF
2,33
2,57
Arnim, Iohannes ab: Stoicorum veterum fragmenta Vol. III. Chrysippi fragmenta moralia fragmenta succesorum chrysippi. Lipsiae, 1923. Teubner. 269p. Kiadói sérült papírkötésben elvált borítóval
20583.

1 400 HUF
3,63
4,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF