21181. 463. Closed Online auction Books: Other rarities
1 600 HUF
0 HUF
Upton Sinclair: Két világ között I-II. Budapest, 1945, Renaissance. A borító Hámori György munkája. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált, kissé sérült papír védőborítóval.
Photo of the item taken by : nagy_andras