1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Charles D' Espiney: Don Bosco. Nice, 1883, Patronage de Saint-Pierre, 1 (címkép, Bosco Szent János portréja) t.+ 188 p. Francia nyelven. Átkötött egészvászon-kötésben, a könyvtesttől elvált borítóval, néhány kissé sérült, a fűzéstől elváló lappal.