5 000 HUF
Cithara Sanctorum Pisné Duchownj, Staré y Nové... Knéze Giřjka Tranowského.., Budapest, 1894, Hornyánszky. 1347p. Jellegzetes ,,Szlovák Biblia" kötésben: bordázott egészbor, díszes rézborítású, kopott kötéstáblákkal, egyik csat hiányzik, gerince kissé sérült, első néhány lap szélén apró sérüléssel, néhány lap kissé foltos. Hozzákötve: Modlitby Nábozné... 234p / Slovakian Bible in nice copper-leather binding, with damaged spine