2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Johann Nepomuk Stöger: Die Himmelskrone. Das höchste Ziel der christlichen Hoffnung. Regensburg, 1854, Georg Joseph Manz. 3. kiadás. Német nyelven. Vaknyomásos, aranyozott gerincű bőrkötésben, kissé kopott gerinccel és borítóval, foltos lapokkal.