3 000 HUF
Munkay János: A 89-ki elvek és a kereszténység, vagyis: A múlt századi hitetlen bölcsészet s franczia forradalmi elvekből született társadalmi és állami bajoknak fejtegetése a ker. hit s történelem szempontjából. Pest, 1865, Hartleben Adolf, 4+417 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, javított, pótolt gerinccel, foltos lapokkal, dohos, a lapokon bejelöléssel, possessori bejegyzéssel.