3 000 HUF
Schematismus Historicus Dioecesis Neosolensis pro anno 1876. Besztercebányai schematizmus. Neusolii (Besztercebánya, 1876. Machold. 455p. + hozzákötve: Schematismus ordinis S. JOannis de Deo almae provinciae Hungaricae ab immaculata virgine deipara nuncupatae pro anno domini 1875. Budapest, 1875. Bagó. 32p. Aranyozott félvászon kötésben, foltokkal