2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Szaniszló [Ferenc] Franciscus: Fasciculi ecclesiastico-literarii. 1 kötet. Pestini, 1841. Typ. Trattner-Károlyi. VI. 8-432 l. 2 sztl. lev.; Szaniszló Ferencz, tordai (1792 - 1869). Teologiai doktor, nagyváradi püspök. Korabeli, aranyozott félvászon kötésben