(Jean-Baptiste) Massillon: Sermones ad ecclesiasticos, scilicet discursus synodales. Tomus III. Viennae, 1794. J. G. Binz. 229p. + index. Korabeli kartonált papírkötésben, utolsó lapokon nagy tinta folttal.
Kaszinecz István: Taraszovics Bazil munkácsi püspök és a Rómával való unió. Debrecen,1943, Csuka László, 31 p. Kiadói papírkötés.
Taraszovics Bazil (?-1651) munkácsi görögkatolikus püspök, aki unióra akart lépni Rómával.
Tett, ok és gyümölcs. Láma Csöpel tanítása, negyedik kötet. Bp., 2007, Magyarországi Karma Kargyüpa Buddhista Közösség, kiadói papírkötés, 176 p, jó állapotban.
Magyar Protestáns Egyháztörténeti adattár. IX. évf. Szerk.: Pokoly József. Bp., 1910, Magyar Protestáns Irodalmi Társaság, 2+180 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, felvágatlan lapokkal.
Dr. Révay József: Árpádok virága, Szent Imre herceg. Az előszót írta Dr. Lányi József. A Könyvdíszeket és a könyv kötését Jaschik Álmos tervezete és rajzolta Bp., 1929, Franklin Társulat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kissé kopott borítóval, tollas ajándékozási sorokkal.
Bíró Xavér Ferenc: A kommunizmus és Jézus szíve. ,,Miserentissimus Redemptor" és a ,,Qadragesimo anno" pápai enciklikák megvilágításában. Bp.,[1937.], Korda Rt., 82 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé szakadt borítóval, a könyvtest kissé elvált a borítótól.
Giesswein-emlékkönyv. Kiadja az Országos Giesswein Emlékmű-Bizottság. Bp.,1925, Stephaneum, 4+246+2 p. Kiadói szakadt papírkötésben.
Giesswein Sándor (1856-1923) pápai prelátus, keresztényszocialista politikus, országgyűlési képviselő, író, társadalomtudós, MTA tag, Szent István Akadémia elnöke (1916-1921), a Magyar Országos Eszperantó Egyesület elnöke (1911-1923).
Dvihally Géza: Rerum novarum. XIII. Leo pápa szociális és társadalomujitó szózatának hatása Szent István magyar birodalmában 1891-1941. [Bp., 1941.] Rerum Novarum Emlékbizottság,(Arany János-ny.), 143+1 p.+ 1 t. Szövegközti fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, a borítón, a címlapon és a címkép sarkán szamárfüllel.
Istentisztelet Szent Jozafát püspök, a Szent unió vértanúja emlékére. A "Keleti Egyház" melléklete az I. évf. 9. számához. Miskolc,1934, k.n. 8 p. Kiadói papírkötés, borítón Dr. Etter Jenő (1897-1973) ügyvéd, Esztergom polgármestere bélyegzőjével és ráragasztott címkével, szakadt borítóval, lapok szélén szakadásokkal.