A. Rochia - G. Setti: Catechismo di Pio X. Spiegato con Disegni. Parte III: Sacramenti - Orazione. Liturgia. Colle Don Bosco (Asti), 1952, Libreria Dottrina Cristiana. Egészoldalas illusztrációkkal. Olasz nyelven. Sérült kiadói papírborítóban, hiányos(?).
Charles D' Espiney: Don Bosco. Nice, 1883, Patronage de Saint-Pierre, 1 (címkép, Bosco Szent János portréja) t.+ 188 p. Francia nyelven. Átkötött egészvászon-kötésben, a könyvtesttől elvált borítóval, néhány kissé sérült, a fűzéstől elváló lappal.
Auer, Ludwig: Heiligen-Legende mit Bild und Leben eines Heiligen für jeden Tag des Jahres. Donauwörth, [1942], Buchhandlung Ludwig Auer, 397+(3) p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Korabeli félvászon-kötésben, sérült gerinccel, belül a lapok túlnyomórészt jó állapotban.
[Mindszenty] Pehm József: Az édesanya a vallás, társadalmi kérdés és költészet tükrében I. kötet. Zalegerszeg, 1940, Zrinyi Nyomdaipar Rt. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, megtört gerinccel, kissé sérült borítóval, néhány kevés lap kissé foltos, egészoldalas képmellékletekkel. Csak az I. kötet!
Christopher Edwards: Crazy for God. the Nightmare of Cult Life. Englewood Cliffs, 1979, Prentice-Hall. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói kissé sérült papír védőborítóban, belső kötéstáblán elszíneződéssel, .
Pilinyi Gyula: A magyarországi latin és görög szertartású világi és szerzetes római katolikus papság névtára és az országos hivatalok útmutatója. Hivatalos adatok alapján összeáll.: - - . 1943. évre. (Bp., 1943, Stephaneum-ny.), 410 p. Papírkötésben, hiányzó gerinccel, könyvtest több részre elvált
Dr. Semptey László: Az alkalmazkodás módszere és jogszabályai a hithirdetésben. Esztergom, 1942, szerzői kiadás (Laiszky János-ny.), 163+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapélekkel.
Magyar Protestáns egyháztörténeti adattár. Szerk: Mályusz Elemér. XIV. évfolyam. Bp., 1930. Magyar Protestáns Irodalmi Társaság. 201p. Felvágatlan. Kiadói, sérült papírborítóval
Schematismus Cleri Archi-Dioecesis Colocensis et Bacsiensis ad Annum Christi 1875. Colocae (Kalocsa), 1875, Malatin et Holmeyer, XVI+130 p. Kartonált papírkötésben, sérült, szétváló gerinccel, kissé foltos lapokkal.