20694.
463. Closed Online auction
Books: Sci-fi, fantasy, and role-playing-game books
6 000 HUF
13
J. R. R. Tolkien: A gyűrűk ura I-III. köt. Ford.: Göncz Árpád. Az I. rész. 1-11. fejezetét és a hozzá tartozó versbetéteket fordította: Réz Ádám. A többi verset fordította. Bp., 1981, Gondolat. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban, a III. kötet borítójának gerince foltos.